07.02. so   Zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO                         SSK0577 Horní Branná
15.02. ne    VR-TU liga 4.kolo                      SSK 095 Vz.pi. 60/40/              ZŠ mládež. Zelená louka Trutnov     0095
28.02. so   Memoriál A. Greplové  Vz.pu  30 vleže                   v ZŠ Štefanikova H. Králové 0054
28.02. so   STEEL CUP Souboje jednotlivců             SSK, AVZO Semily Semily
28.02. so   Pohár AVZO a SSK SP 30 + 30 Horní Branná
07.03. so   Semilská šedesátka LM,SM 60                                SSK, AVZO Semily Semily
07.03. so   Zmrzlý střelec SP 30 + 30 Nová Paka
07.03. so KP Finále VzPu30L + KP VzPu do12.do14,VzPi40,VzPu40 + KP VzPu Týniště
07.03. so   Klubový přebor                KVZ Trutnov 1 Střelecký víceboj KVZ                                       B4 SLTŠ Trutnov
08.03. ne   Vojenská puška Pu, Vpi Nová Paka
08.03. ne KP Finále Vr.-Tu ligy-KP  H.K.        SSK 095 Vz.pi. 60/40/              ZŠ mládež. Zelená louka Trutnov     0095
12.03. čt   Klubový přebor                KVZ Trutnov 2 Střelecký víceboj KVZ                                       B4 SLTŠ Trutnov 
14.03. so   Jarní cena "Vyhánění pavouků" LM 30 Nová Paka
14-15.03. so-ne MČR Vzduchové zbraně   PLZEŇ
21.03. so   Jarní cena DFK                                  SSK         SP 30+30 Nové Lesy
21.03. so   Jarní cena VPs 30 - mířená Horní Branná
28.03. so   Memoriál Honzy Řeháka SP 15 + 15                        SSK Hubert Broumov Broumov
28.03. so   Jarní cena Semil LP 60, SP 30 + 30                   SSK, AVZO Semily Semily
04.04. so   Klubový přebor  střel. víceboj     KVZ Vrchlabí  s                                                   B4 Vrchlabí 
04.04. so   Klubový přebor  střel. víceboj    KVZ Dobruška                                                    B4 Hostinné
05.04. ne   Klubový přebor                  KVZ  Vrchlabí                    Střelecký víceboj                                               B4 Vrchlabí
04.04. so   Cena Novoles   VStP  30 + 30           obouruč Nové Lesy
11.04. so   Velikonoční cena VPs, VRs                              KVZ  Trutnov 2      C2 Hostinné
11.04. so   Klubový přebor                  KVZ Valteřice střelecký výceboj                                               B4 Horní Branná
11.04. so   Velikonoční pistole VP 30 + 30 Nová Paka
12.04. ne   Vrchlabská libovolka  I. LP 60                                                      SSK 095     Vrchlabí 
18.04. so   Hradecká sportka SP 30 + 30                                              SSK 062 Třebeš      H.K. 
18.04. so   Hornobranská  60 LM,SM 60                                             SSK 0577 Horní Branná
25.04. so KP Vrchlabská sportka +KP KS H.Králové SP 30+30                                              SSK 0095 Vrchlabí 
25.04. so   Zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO,OdPu             SSK 0577 Horní Branná
25.04. so   Klubový přebor                KVZ H.Králové Střelecký víceboj                                                B4 Hostinné
25.04. so   Hradecká odstřelovačka Mpu s Pu na MC , Mpu OM do 50m   SSK 0297 Třebeš      H.K. 
01.05.   Prvomájová pistole VPs  5+30  Nová Paka
02.05. so   Novoleská libovolka LP  60 Nové Lesy
09.05. so   Cena osvobození SP  30 + 30                           SSK 0577 Horní Branná
09.05. so   Jarní akční závod  KVZ  aVPs                                       KVZ Trutnov1      C2 Hostinné
16.05. so   Klubový přebor  střelecký výceboj                 KVZ Rokytnice     B4 Hradsko
16.05. so KP Memoriál Dr. P. Rydla     přeb. H.K.+PCE LM/SM 60 - 3x20                                   SSK 0297 Třebeš      H.K. 
23.05. so KP Memoriál  Jos. Petra                   KP H.K. Mpu s Pu na MC , Mpu OM do 50m    SSK 0297 Třebeš      H.K. 
23.05. so   Zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO                         SSK 0577 Horní Branná
23.05. so   Novoleský mistrák TRIAL kombinovaný trojboj Nové Lesy
30.05. so KP Hradecká libovolka LP 60/30                                                 SSK 0062 Třebeš      H.K. 
30.05. so   Historické zbraně                                                   SSK, AVZO Semily Semily
30.05. so   Novoleský holub 2x20     AT Nové Lesy
6.06. so   Memoriál Jar. Pospíšila  LM/SM 60 / 3x20                                      SSK 054 Třebeš      H.K. 
06.06. so   Krkonošský pohár      VPs,(VRs),aVPs,(aVRs)      KVZ Trutnov 1        C2 Nové Lesy
20.06 so   Letní cena Pavla Dvořáčka VPs,(VRs),aVPs,(aVRs)      KVZ Trutnov 1        C2 Nové Lesy
20.06 so   Pohár Valteřic VPs, aMpu                            KVZ Valteřice         C2 Horní Branná
20.06. so   Cena Kozákova LM/ SM 60                               SSK, AVZO Semily Semily
27.06. so   Dobrušský víceboj VPs,aVPs,Mpu,aMpu          KVZ Dobruška        C2 Hostinné
27.06. so KP Hradecká Stp                               KP  H.K. Stp 20+20+20                                         SSK 0297       Třebeš      H.K. 
27.06. so KP Hradecká velkorážka                  KP  H.K. VP 30 + 30 / 30                                        SSK 0062 Třebeš      H.K. 
27.06. so   Zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO                          SSK 0577 Horní Branná
11.07. so   VC SSK ŠKODA VStP 30+30                                             SSK 095 Vrchlabí
11.07. so   Velká cena Novoles LM  60  +  3x20 Nové Lesy
11.07. so   Letní akční závod   aVPs                                    KVZ Trutnov1          C2 Hostinné
25.07. so   Prázdninové  trempování 2x20     AT Nové Lesy
25.07. so   Bellot Cup                 VPs2,aVPs                          KVZ Dobruška         C2                      Hostinné
01.08. so   Vrchlabská libovolka II. LP 60                                                        SSK 095     Vrchlabí 
01.08. so   Memorial Gunta Stoklase Historické zbraně Pi,Pu Nová Paka
08.08. so   Cena Krkonoš SP 30+30                                               SSK 0577 Horní Branná
08.08. so   Letní prásk  VPs2, aVPS                       KVZ Vrchlabí s          C2 Vrchlabí
15.08. so   KLUB 95 VPs                                    KVZ Valteřice            E4 Horní Branná
15.08. so   Střelecký víceboj       Střelecký víceboj            KVZ H.Králové          C2 Hostinné
15.08. so   Memorial Vognara  SP  30 + 30                              SSK 0107 Nové Lesy 
15.08. so   MČR AVZO LP 60, SP 30 + 30 Semily
22.08. so   Zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO                          SSK 0577 Horní Branná
22.08. so   Pohár  L.Militkého VPs,(VRs),aVPs,(aVRs)    KVZ Vrchlabí             C2 Vrchlabí 
29.08. so   Vrchlabský žejdlík     VPs,aVPs,aVRs,Mpu        KVZ Vrchlabí s          C2 Vrchlabí 
05.09. so   Rychlá pistole SP 20 + 20 + 20, VP 5 + 30 Nová Paka
05.09. so MČR Mistrovství ČR Mpu s Pu na MC , Mpu OM do 50m Třebeš      H.K. 
06.09. ne   Velká cena Novoles LM  60  +  3x20 Nové Lesy
12.09. so   Putovní pohár Dobrušky   VPs,aVRs+aVPs                 KVZ Dobruška         C2 Hostinné
19.09. so   Memoriál Zdeňka Poznara VPs,aVPs,(aMpu)               KVZ Trutnov 1        C2 Nové Lesy
19.09. so   Poslední výstřel VPs                                      KVZ Valteřice          E4 Horní Branná
19.09. so   Veřejná střelecká soutěž 11. ročník SM 5 + 30 Nová Paka
19.-20.09. so-ne   VC Hradce Králové LM/SM 60/3x20,SP30+30,VP30+30     SSK 0054 Třebeš      H.K. 
26.09. so   Pohár města H.Králové Mpu s Pu na MC , Mpu OM do 50m     SSK 0297 Třebeš      H.K. 
26.09. so   Svatováclavský turnaj,  mem. Z. Světlíka VSPs 30 + 30 Horní Branná
26.09. so   Podzimní akční závod   aVPs                                   KVZ Trutnov 1        C2 Hostinné
03.10. so KP Pohár Policie H.K.              KP H.K + PCE  Vstpi/VPs/ 30+30 / 30 /                          SSK 0297 Třebeš      H.K. 
03.10. so   Velká říjnová střelecká revue  VPs,aVPs,Mpu                   KVZ Vrchlabí s        E4 Vrchlabí sever
10.10. so   Podzimní otužílec 6.ročník             VPs2,aVPs                           KVZ Dobruška        C2 Hostinné
10.10. so   Závod stoletých                        SSK,AVZO VPs 2.čl..družstva od.r.7.62,hlav.152mm Semily
17.10. so   Pohár „Sopky LM 60 Nová Paka
17.10. so   VC TREVOS Semily Historické zbraně                               SSK,AVZO Semily
24.10. so   Memor.J.Matysky a Fr.Ježka SP 30+30                                  SSK 095 Vrchlabí 
24.10. so   Zimní akční střelba aVPS                                    KVZ Trutnov 1        C2 Hostinné
24.10. so   Zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO                          SSK0577 Horní Branná
07.11. so   Podzimní soutěž k VŘSR SP 30+30 Nová Paka
07.11. so   Krkonošská veteránka   VPs, VRs, aVPs,                  KVZ Trutnov 1        C2 Hostiné
08.11. ne   Poslední výstřel    VPs,VRs + spec.                 KVZ Vrchlabí           E4 Vrchlabí
08.11. ne   Vr.-Tu liga- vzduch.pistole 1.kolo Vz.pi. 60/40/              ZŠ mládež. Zelená louka Trutnov     0095
14.11. so   Poslední výstřel  memorial Ludvy Hakla SP 30 + 30                                              SSK 0577     Horní Branná
14.11. so   O T U Ž I L C I SP  30 + 30                                             SSK 0062 Třebeš      H.K. 
03.12. čt   Klubový poslední výstřel            Střelecký  víceboj              KVZ  Trutnov 2       E4  SLTŠ Trutnov 
05.12. so   Hradecká diabolka  VzPu 30 leže             ZŠ Štefanikova H.Hrálové H. Králové 0054
05.12. so   Memoriál Mikuláše Orbana SP 15 + 15                        SSK Hubert Broumov Broumov
06.12. ne   Vr.-Tu liga- vzduch.pistole 2.kolo Vz.pi. 60/40/              ZŠ mládež. Zelená louka Trutnov     0095
19.12. so   Zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO                SSK0577 Horní Branná
10.01.16 ne   Vr.-Tu liga- vzduch.pistole 3.kolo Vz.pi. 60/40   /ZŠ mládež. Zelená louka Trutnov     0095
14.02.16 ne   Vr.-Tu liga- vzduch.pistole 4.kolo Vz.pi. 60/40   /ZŠ mládež. Zelená louka Trutnov     0095
06.03.16 ne KP Vr.-Tu liga- vz.pi. - FINALE + KP H.K. Vz.pi. 60/40   /ZŠ mládež. Zelená louka Trutnov     0095