Datum: Název: Disciplíny: Místo:
     28.01.    so   IV kolo  VZpu 30 leže Týniště 0254
     05.02.    ne   IV. Kolo Vz.pi. 60/40 Trutnov 
11.02. so   STEEL  CUP Souboje jednotlivců na kovové terče                             SSK 0577 Semily
25.02. so KP Finále + Regionální přebor VZpu 30 leže, Vz.pi. 60/40 Týniště 0254
25.02. so   Pohár AVZO A SSK SP  30 + 30 Horní Branná
březen so   Sokolovo V0Pu,Vopi  Nová Paka
04.03. so   Memoriál  A. Greplové Disc. Vz.pu. 0054 H.Králové
05.03. ne KP Fin, Vr.-Tu ligy - KP Vz.pi. 60/40  Trutnov 
09.03. čt   Klubový přebor SVZ  ČR  Střelecký víceboj  SLTŠ Trutnov
11.03. so   Zmrzlý střelec SP 30 + 30 Nová Paka
18.03. so   Jarní cena-vyhánění pavouků LM 30,(LM60) Nová Paka
25.03. so   Jarní cena DFK  SP 30+30 Nové Lesy
25.03. so   Jarní cena VPs  30+30 Horní Branná
08.04. so   Cena Novoles   VStP  30 + 30 Nové Lesy
08.04. so   Klubový přebor  střel. víceboj    KVZ Vrchlabí  Vrchlabí
08.04. so   Velikonoční cena  XXII VPs, VRs aVPs klub. terč KVZ Hostinné
08.04. so   Hornobranská  60 LM,SM 60  Horní Branná
08.04. SO   Cena  Semil LP 60, SP 30+30   Semily
15.04. so   Klubový přebor      Střelecký víceb. SVZ Hostinné
15.04. so   Hradecká sportka SP 30 + 30  Třebeš  H.K. 
15.04. so   Velikonoční  pistole VP 30 + 30                            Nová Paka
22.04. so   Klubový přebor střelecký víceboj  Horní Branná
22.04. so   Kvalifikace na štafety trojic SBTS Hostinné Hostinné
22.04. so   VC POLICIE   H.Králové VP30+30  Třebeš H.K
23.04. ne   Vrchlabská libovolka  I. LP 60   Vrchlabí 
29.04. so   Klubový přebor      KVZ H.K. Střelecký víceboj                          C4 Hostinné
01.05. po   Prvomájová pistole VPs  5+30 - bez označení ráže Nová Paka
06.05. so   Novoleská libovolka LP  60   Nové Lesy
06.05. so   VC TOP ARMY SHOP  VP 5+30 Semily
06.05. so   Cena osvobození SP  30 + 30  Horní Branná
13.05. so KP Memoriál  Dr. P.Rýdla LM/SM 60 / 3x20  Třebeš.H.K.
13.05. so   Jarní akční střelba XI. aVPs  Hostinné
13.05. so   Vrchlabská sportka SP 30+30  Vrchlabí 
20.05. so KP Hradecká libovolka LP60/30             Třebeš  0062
20.05. so   MČR SBTS ve štafetách trojic SBTS Hostinné Hostinné
21.05. ne   Semilská šedesátka LM,SM 60 Semily
27.05. so   Klubový přebor Střelecký víceboj KVZ Hradsko
27.05. so   Broky Broky Nové Lesy
27.05. so    Jarní odstřelovačka V-St/L Pu MC do 300m Děčín Maxičky
28.05. ne   Vojenská puška  300m OM do r.1945,1980,náboj 7,62x39,OPU do r1980  Děčín Maxičky
01.06. čt   Dětský den-střelecké odpoledne  KVZ  Vrchlabí Dolní Branná
03.06. so   Novoleský mistrák TRIAL kombinovaný trojboj Nové Lesy
03.06. so   Pohár Valteřic  střelecký  víceboj  SVZ Horní Branná
03.06. so   Jarní mířenka   SP 30+30  Hostinné
03.06. so   Memor. Jar. Pospíšila  Pohár H.K. LM/SM 60 / 3x20 Třebeš H.K.
03.06. so   VC SSK ŠKODA- Dvojzávod VStP 15+15,  VP 30+30 Vrchlabí
10.06. so   Krkonošský pohár XXIII   VPs a (VRs) VPs a(VRs)           Nové Lesy
10.06. so   Velkorážka VPs 30,60 -volný styl Horní Branná
10.06. so KP Memoriál Jos. Petra  H.K. Mpu s Pu a OM na MC do 50m  Třebeš H.K.
16.-18.6. pá-ne   Mezinárodní mistrovství veteránů LM 60/3x20 - SP 30 a 30+30- VzPu/Pi 40 Plzeň
17.06. so   Hostinský víceboj                        Vps   VRs   Hostinné
24.06. so   Letní cena Pavla Dvořáčka VPs(VRs)aVPs,aVRsMPu- Nové Lesy
24.06. so KP K.P. regionální  HK-Pce  Jarní soutěž předovky              21.ročník Ostroměř
24.06. so KP Hradecká VP.-SSK Třebeš 062 VP 30+30 / 30  Třebeš  H.K.
24.06. so KP Hradecká standardka Stp 20+20+20 Třebeš  H.K.
01.07. so   Dobrušský víceboj  X    VPs,aVPs,Mpu,aMpu  Hostinné
08.07. so   Letní veteránka                           Vps VRs  Hostinné
08.07. so   Velká cena Novoles LM 60 +3x20 Nové Lesy
15.07. so   Letní akční  střelba XII aVPs Hostinné
15.07. so   KSPZ - zbraně světových válek PiVo,PuOp,PuSa,MaO,Odpu        Nové Lesy
22.07. so   Broky Broky Nové Lesy
22.07. so x Bellot Cup     KVZ Dobruška VPs2 ,aVPs          Hostinné
29.07. so x Mířená pod Vartou VP 5+30 na mezinárodní terč Semily
05.08. so x Memorial Gunta Stoklase Historické zbraně Pi,Pu Nová Paka
05.08. so x Klub 95 VPs                                          Horní Branná
05.08. so x Letní prásk -KVZ Vrchlabí Sever VPs2 aVPS Vrchlabí
05.08. so   Velká cena Ostroměře- 21.ročník LM,SM 60  Ostroměř
06.08. ne   Velká cena Ostroměře- 21.ročník LM,SM 3x20 Ostroměř
12.08. so   Cena Krkonoš SP 30+30  Horní Branná
19.08. so KP Memorial Vognara  SP 30+30  Nové Lesy 
19.08. so   Střelecký víceboj   SVZ ČR   KVZ České Meziříčí ( H.K)  Hostinné
26.08. so   Přebor ČR O Pu V-St/L Pu MC do 300m  Děčín Maxičky
27.08. ne   Přebor ČR voj.puška 300m OM do r.1945, 1980, náboj 7,62x39, OPU do r1980  Děčín Maxičky
26.08. so   Pohár Militkého VPs(VRs),aVPs Vrchlabí 
02.09. so   Vrchlabský žejdlík    KVZ Vrchlabí VPs(VRs),aVPs,a(VRs) ,Mpu2   XXI Vrchlabí 
02.09. so MČR Mistrovství české republiky ČSS Mpu s Pu na MC , Mpu OM do 50m Hradec Králové
02.09. so   Rychlá pistole SP 20 + 20 + 20 Nová Paka
03.09. ne   Velká cena Novoles 2 LM  60  +  3x20 Nové Lesy
03.09. ne KP Vrchlabská libovolka II. LP 60    /Krajský př. H.K. + PCE Vrchlabí 
16.09. so   Putovní pohár Dobrušky  VPs,(aVRs) aVPs  Hostinné
16.09. so   Klubový přebor II. Střelecký víceboj   Horní Branná
16.09. so   Veřejná soutěž  13.ročník SM 5+20 Nová Paka
     16.09. so   Broky Broky  Nové Lesy
   16-17.09. so-ne   GRAND PRIX  Hradce Králové LM,SM60/3x20,SP-VP30+30 Třebeš H.K.054
     21.09. čt   Soutěž pro střední školy SM 5+20 Nová Paka
23.09. so   Memor.J.Matysky a Fr.Ježka SP 30+30,Stp 20+20+20 Vrchlabí 
23.9. so   Podzimní soutěž  21.ročník Předovky  Ostroměř
23.09. so   Pohár města H.Králové. Mpu s Pu na MC , Mpu OM do 50m  Třebeš P 0297
23.09. so   Podzimní akční střelba  XIII                                             KVZ Trutnov 1  a VPs  Hostinné
23.09. so   Podzimní akční střelba                                              KVZ Trutnov 1  a VPs  Nové Lesy
30.09. so   Svatovácl.turnaj VPs  30 + 30  Horní Branná
30.09. so   Memoriál Zdeňka Poznara XXVI VPs,(VRs)+ aVPs.Mpu  KVZ TU 1  Nové Lesy
30.09. so   Závod stoletýgh  Mířená střelba dvojic Semily
30.09. so   VŘSR klubový závod XII  VPs,VRs,Mpu   KVZ Vrchlabi Vrchlabí 
07.10. so   Pohár Policie H.K. KP H.K.+ kraj PC   VStp/VPs  30+30 / 30   Třebeš  H.K.
07.10. so   Podzimní mířenka Vps VRs 30+30  Hostinné
14.10. so   Podzimní otužílec 7.ročník             VPs2,aVPs Hostinné
14.10. so   Pohár „Sopky LM 60 Nová Paka
14.10. so   VC TREVOS Semily Historické zbraně- předovky  Semily
28.10. so   Zimní akční střelba  VIII aVPS    Hostinné
04.11. so   Hostinská 7.65   Vps aVPs  ráže 7, 65   Hostinné
04.11. so   Podzimní soutěž SP 30+30 Nová Paka
11.11. so   Poslední výstřel- Mem.Lud. Hakla SP 30+30   Horní Branná
11.11. so   Krkonošská veteránka   VPs VRs aVPs  Hostinné
11.11. so   Broumovská velkorážka VStp  15+15   Broumov
12.11. ne   Poslední výstřel   KVZ Vrchlabí  VPs,VRs spec.   Vrchlabí
listopad     Memoriál  M.T. Kalašníkova.  Vpu do r.1970/ Valdice -Zebín Nová Paka
18.11. so   O T U Ž I L C I     H.Králové SP  30 + 30   Třebeš  H.K.
25.11. so   Memorial Jiřího Medka SP 5+15, VP5+15  Semily
02.12. so   Memoriál  Mikoláše Orbana SP 15+15  Broumov
03.12. ne   Hradecká diabolka  VzPu 30 leže H. Králové 0054
07.12. čt   Poslední  klubový  výstřel  Střelecký  víceboj SVZ ČR  KVZ  TU SLTŠ Trutnov 
31.12. ne   Klubový poslední výstřel   střelecký víceboj   KVZ Rokytnice Hradsko